Liga Typera Futsal 2018/2019

Rusza nowy sezon Typera!

Wiecej

Futsal Liga 2018/2019

Do 25 października BLPN - Sport przyjmuje zapisy do 20 edycji FUTSAL LIGA.  Zapraszamy wszystkie chętne drużyny do gry w 3 lidze najstarszej i największej Ligi w Bydgoszczy.

Wiecej

Nagrody II i III Liga

NAGRODY II i III LIGA -VOUCHER o wartości 45 zł, Gabinet fizjoterapii i odnowy biologicznej

Wiecej

Wyniki i Statystyki

Wyróżnieni zawodnicy - Kolejka 12

Arkadiusz Figiel
Stalwit
Marek Wojnarski
Wisła Kraków
Łukasz Gryczka
Voip24Sklep.pl
Gracjan Fabiszewski
Pgsport.pl
Jan Burker
Beds.pl
Mariusz Łazarski
AC Jezpol
Damian Leszczyński
Stalwit
Łukasz Stasiak
Beds.pl
Gracjan Fabiszewski
Pgsport.pl

Jan Burker
Beds.pl

Mariusz Łazarski
AC Jezpol

Damian Leszczyński
Stalwit

Łukasz Stasiak
Beds.pl

TABELA
Ranking Zespoły GD Punkty
1 SPX Flow Bydgoszcz 8 3
2 Corimp 3 3
3 Novumplast Bydgoszcz 1 3
4 Stalwit 0 1
5 Zakład o Kredyty 0 1
6 Pgsport.pl -1 0
7 Collegium Medicum -3 0
8 AC Jezpol -8 0
RANKING TYPERA
Pozycja Użytkownik Punkty
1 ToWi 0
2 Garsija 0
3 37mag 0

Wyróżnieni zawodnicy - Kolejka 12

Arkadiusz Figiel
Stalwit
Marek Wojnarski
Wisła Kraków
Łukasz Gryczka
Voip24Sklep.pl
Sebastian Kownacki
Wisła Kraków
Marcin Gruszczyński
SPX Flow Bydgoszcz
Tomasz Taraska
No Name
Bartłomiej Roszak
SPX Flow Bydgoszcz
Mateusz Onysk
Kumple Sędziego
Sebastian Kownacki
Wisła Kraków

Marcin Gruszczyński
SPX Flow Bydgoszcz

Tomasz Taraska
No Name

Bartłomiej Roszak
SPX Flow Bydgoszcz

Mateusz Onysk
Kumple Sędziego

TABELA
Ranking Zespoły GD Punkty
1 Wisła Kraków 3 3
2 Pro-Mill S.C 2 3
3 Restauracja Śródmieście 1 3
4 The Reds 0 0
5 Purinova -1 0
6 Typy Grube -2 0
7 MultiCafe -3 0
RANKING TYPERA
Pozycja Użytkownik Punkty
1 ToWi 0
2 Garsija 0
3 37mag 0

Wyróżnieni zawodnicy - Kolejka 12

Arkadiusz Figiel
Stalwit
Marek Wojnarski
Wisła Kraków
Łukasz Gryczka
Voip24Sklep.pl
Maciej Lewandowski
Duorol
Kacper Grundkowski
Zimna Vódka
Marcin Madeja
Purinova
Mariusz Górecki
AA
Robert Kułakowski
2 RWT SP
Maciej Lewandowski
Duorol

Kacper Grundkowski
Zimna Vódka

Marcin Madeja
Purinova

Mariusz Górecki
AA

Robert Kułakowski
2 RWT SP

TABELA
Ranking Zespoły GD Punkty
1 Algra - Legrand 9 3
2 Lidl 6 3
3 TS Gotowski 5 3
4 BDG Team 4 3
5 Martom Okna/ Kw Wiki 4 3
6 Deportivo La Melina 1 3
7 Laboratorium Kalorii 1 3
8 Duorol 0 1
9 FC Okole 0 1
10 Siła OSG -1 0
11 P.P.H.U. Dach -1 0
12 Kaba-Net.pl -4 0
13 Kasta Team -4 0
14 Kopacze -5 0
15 FC Pachołki -6 0
16 Trolle -9 0
RANKING TYPERA
Pozycja Użytkownik Punkty
1 ToWi 0
2 Garsija 0
3 37mag 0

Wyróżnieni zawodnicy - Kolejka 12

Arkadiusz Figiel
Stalwit
Marek Wojnarski
Wisła Kraków
Łukasz Gryczka
Voip24Sklep.pl
Jacek Jędrzejewski
CBD
Tomasz Witoń
Deportivo La Melina
Kamil Ortman
WSHE Bydgoszcz
Michał Czarniak
Voip24Sklep.pl
Dariusz Poczwardowski
Corinthians II
Jacek Jędrzejewski
CBD

Tomasz Witoń
Deportivo La Melina

Kamil Ortman
WSHE Bydgoszcz

Michał Czarniak
Voip24Sklep.pl

Dariusz Poczwardowski
Corinthians II

TABELA
Ranking Zespoły RB Punkty
1 TC United 6 3
2 Gastro 4 3
3 Kaba 4 3
4 Plex Form 3 3
5 Hydrapres 2 3
6 Sparta 1 3
7 Ona i Oni 1 3
8 Bemko Team 0 1
9 Voip24Sklep.pl 0 1
10 Na Farcie -1 0
11 CBD -1 0
12 Keeeper -2 0
13 ENPIRE team -3 0
14 WSHE Bydgoszcz -4 0
15 OSP -4 0
16 BDG United -6 0
RANKING TYPERA
Pozycja Użytkownik Punkty
1 ToWi 0
2 Garsija 0
3 37mag 0